محل تبلیغات شما

بسمهتعالی

سومین جلسه و نشست اعضای شورای حزبموتلفه اسلامی بندر آستارابا آقای دکتر میر آرمان واعظی کاندیدا احتمالی مجلس -آستارا

در پی درخواست تعدادی از کاندیداهای احتمالییازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، سومین جلسه و نشست اعضای شورای حزبموتلفه اسلامی بندر آستارا برگزار و بدینوسیله جناب آقای دکتر میر آرمان واعظیسومین نفری بودند که رأس ساعت 30/15 روز شنبه مورخه 02/09/98 با حضور در دفتر اینحزب برنامه های خود را ارائه دادند.

در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجیدآقای دکتر جاوید لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا ضمنعرض سلام و درود به روح ملکوتی امام راحل، شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و درودبر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با عرض ادب و احترام خدمت حاضرین در جلسه خصوصاًجناب آقای دکتر میر آرمان واعظی ضمن تبریک فرارسیدن هفته مبارک بسیج با اشاره بهآیه قرآنی من کان یرید العزه فالله العزه جمعیاً » هر کسعزت می خواهد (بداند) که هر چه عزت است از آن خداست، بیان نمودند: عزت یعنی نفوذناپذیری و تسلیم نبودن، ذلت یعنی شکست پذیری و تسلیم بودن و هر کس وقتی عزت داشتآن وقت عزیز و گرامی میشود.

ایشان سپس ادامه دادند امام پیش مردم عزیز بود،سوال کردند چرا مردم تو را دوست دارند؟ گفت : چون من نوکر خوبی برای آنان هستم.

وی در ادامه با اشاره به آیه ای از قرآن اظهار داشت:

عزت از آن خدا و پیامبرش و مومنان است ، امامنافقان نمی دانند(منافقون8 )

ایشان ادامه دادند وقتی نماینده ای تا رسید امکانات( ماشین، موبایل، خانه، زن و .) می گیرد و با دشمنان عکس سلفی       میگیرد (اشاره به سلفی گرفتن با خانم موگرینی) معلوم است که عزت ندارد. باید یک فردمسئول خصوصاً نماینده عزت درونی و بیرونی داشته باشد رزمندگان ما عزت داشتند،شهیدان ما عزت داشتند که ما امروز به آنان افتخار می کنیم.

وی با اشاره به سخنان امام راحل ( 10 تیر 1358) کهمی فرمایند: همانطوریکه هر نفر نسبت به عائله خویش موظف می داند اخلاقاً خودش رابه اینکه اداره کند آن زندگی داخلی خودش را، الآن مملکت به منزله عائله شما هستباید با محبت و با اخلاص کار بکنید تا اینکه این آشفتگیها انشاءالله ترمیم بشود» بهذکر آنچه از دید امامان معصوم باعث عزت میشوند پرداختند  مواردی مانند:

1-خودداری از مردم آزاری

2- عفو شخصی که به او ستم کرده است

3- قطع طمع و چشم پوشی از آنچه در دست مردم است

4- خوش اخلاقی

سپس دکتر میر آرمان واعظی  ضمن عرض سلام به جمع حاضر و با درود به روان پاکشهدا ، امام راحل و با آرزوی سلامی برای مقام معظم رهبری ، ضمن تقدیر و تشکر ازحزب موتلفه اسلامی بخاطر برگزاری چنین جلسه ای اظهار داشتند: در تمام کارها اگراستنادمان به قرآن باشد می توانیم کارها را بهتر به جلو ببریم.

و من سالیان متمادی است که هروز 2 صفحه از قرآن رامطالعه می کنم وی در ادامه با ذکر رزومه ای از خود اظهار داشت بنده فارغ التحصیلمقطع دکتری از دانشگاه دولتی مازندران هستم من از سال 1377 در اداره شلاتگیلان  و در بخش پرورش ماهی مشغول بکار شدمدر سال 1379 در آزمون استخدامی شرکت کرده و رتبه اول آزمون استخدامی استان اردبیلو رتبه سوم کشوری را کسب کردم در سال 1380 به استان اردبیل رفته و از سال 1386 تاکنون بعنوان مدیر کل شیلات آن استان مشغول به خدمت هستم بنده اعتقادی به پست ندارمو معتقد به خدمت صادقانه به نظام جمهوری اسلامی ایران هستم. و هر کجا دستور بدهندبه این نظام خدمت خواهم کرد من از نظر ی نه گرایش به راست دارم نه چپ بلکهفردی مستقل و پیرو خط مقام معظم رهبری و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستمما نان این نظام را می خوریم نظام این جایگاه را به ما داده من رئیس کارگروهآبزیان هستم من بسیجی بوده و به بسیجی بودنم افتخار می کنم و معتقدم که بسیج یکیاز ارکان مهم نظام اسلامی ماست.

وی ادامه داد برخیها از من سوال می کنند با آنجایگاهی که داری چه عاملی باعث شده تا وارد عرصه انتخابات شوی من معتقدم که شهرمانبا توجه به پتانسیلهای زیادی که دارد و دارای موقعیت استراتژیک می باشد شهری استکه متأسفانه توسعه زیادی نداشته و سر و سامان دادن به شهر یکنفره انجام پذیر نیستو نماینده بر دستگاههای اجرایی می تواند نظارت داشته باشد من به پیشنهاد دوستان وپدر مرحومم که خواستار ورودم به عرصه انتخابات بودند ، پای در این وادی گذاشته ومصمم به سروسامان دادن به وضع بغرنج حاکم بر شهرم آستارای عزیز هستم و با توجه به14 سال تجربیات مدیریتی ام من یک خط قرمز دارم و آن خط مالی است .

با توجه به تحریمهای ظالمانه ای که به کشورمانتحمیل شده در شهر عزیزمان آستارای عزیز در یک محرومیت سبز بسر می بریم  و با توجه به توقفی که از لحاظ زمانی در آستاراروی داده و پیشرفتی نداشته اما تا بحال نتوانستیم محرومیت خودمان را نشان دهیم ،پیشنهادم این است با توجه به محرومیت شهر ما باید از اعتبارات مناطق محروم استفادهکنیم  ما از نظر اشتغال دچار مشکل هستیم واشتغاایی مناسبی نداریم وضعیت اشتغال و طلاق رابطه مستقیمی با هم داشته و اگراشتغالی نباشد منجر به طلاق شده و بنیان خانوار دچار آسیب خواهد شد باید از خردجمعی استفاده کنیم بنظر می روشهای زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد

ایشان ادامه دادنداز نظر بهداشت و درمان شهرماندارای مشکلات زیادی است و باید با استفاده از افراد متخصص نسبت به راه اندازیدستگاههای پیشرفته در بیمارستان استفاده کنیم  در شهر لوندیل حتی یک درمانگاه هم نداریم .

ایشان آستارا را شهری با فرهنگ دانسته و ادامهدادند متآسفانه از نظر انجام کارهای فرهنگی برای بانوان توجهات زیادی صورت نگرفتهو باشگاهی ما وضعیت خوبی ندارند وضعیت طرح شنای بانوان مناسب نبوده و دارایاشکالات فراوانی است و این اجحاف بزرگی است برای بومیهای شهرستان اما با استفادهاز اعتبارات ملی می توان آنها را حل کرد.

وی در مورد وضعیت گردشگری اظهار داشتند اگر آستارادارای بازارچه ساحلی نبود هیچ مسافری به این شهر نمی آمد به جرأت میتوان گفت ما درمورد ماندگاری مسافر کاری نکرده ایم وضع مسافری و گردشگری آستارا وضعیت مناسبینیست حتی کمپینگ مناسبی برای مسافرین تدارک دیده نشده وضعیت سرویسهای بهداشتی سطحشهر بسیار نامناسب و جوابگوی مسافرین نمی باشد، باید کمپینکهای مناسبی برایمسافران در نظر گرفته شود وی با اشاره به افزایش ارزش دلار در برابر پول ملی ادامهداد وضع بازار مرزی وضعیت خوبی نیست و هیچ کار مناسبی برای آن انجام نشده دربازارچه ساحلی می توان این بازار را در چندین طبقه درست کرد و کار نوینی انجامداد.

وی با اشاره به این که در بخش کشاورزی الگوی مناسبیبرای کشت نداشتیم در مورد کاشت کیوی و شالی هیچ گونه الگوی مناسبی نداریم من عضوشورای هماهنگی جهاد کشاورزی استان اردبیل هستم در دشت مغان 3 بار محصول برداشت میشود درخیلی از روستاها می شود گیاهان دارویی کاشت اما مطالعه ای در این زمینه صورتنگرفته است  ادامه دادند که باید در موردتالاب استیل برنامه ریزی کرد و مطالعات خوبی داشته باشیم ما نباید بصورت جزیره ایتصمیم بگیریم باید در مورد ساخت رستورانهای دریایی مطالعه کرد از درب گمرک تاروستای قره سو و ببینیم چقدر می توانیم اشتغاایی کنیم ، باید اثرات زیست محیطیاین رستورانها را مطالعه کنیم.

ایشان با اشاره به این که در شهرستان فاضلاب شهری وروستایی نداریم اظهار داشت ما درانجام کارهایمان هیچگونه مطالعه تخصصی نداریمبنابراین باید برای موفقیت در کارها و برنامه های اجرایی از قبل مطالعه داشتهباشیم و نتیجه مطالعه را در سایت گذاشته و از تمامی سرمایه گذاران با اولویت افرادبومی بخواهیم تا در این طرح ها سرمایه گذاری کنند .

وی در پایان یادآور شد که اگر مردم به من اعتماد کردهو این امانت را به من بسپارند، کارهایی که انجام خواهم داد استفاده از کارشناسان ومشاوران متخصص، جذب سرمایه گذار، ایجاد تعامل با امام جمعه و سپاه، هماهنگی باکمسیونهای مختلف مجلس، دعوت از بنیاد مستضعفان و بنیاد برکت، آبزری پروری در دریا،ارتباط دائم با وزرا و دعوت از آنها برای گرفتن اعتبار از آنها و مطالبه گری ازمسئولین شهرستان خواهد بود . من هیچگونه روحیه اشراف گری نداشته و برای مسئولینخوب نیست و اعتقادی به این کارها ندارم . بنده معتقدم که وظیفه اصلی ما کمک بهاقشار آسیب پذیر و خدمت به مردم است.

و در آخر سخنانش را با ذکر صلواتی بر محمد و آلمحمد پایان داد.

بهره مندی ۱۵۰ دانش آموز از پایگاه های تابستانی مساجد آستارا

دوخرچه‌سواران‌ حامی محیط‌زیست بندر ترکمن تا آستارا را رکاب زدند + عکس

کونگ فوکاران مدال آور آستارا تجلیل شدند

اسلامی ,عزت ,وی ,آستارا ,مناسبی ,مطالعه ,اشاره به ,با اشاره ,و با ,میر آرمان ,دکتر میر ,نشست اعضای شورای ,جمهوری اسلامی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

wolf noir sozareba عشق وینکس zuperpsantho فناوری و دیجیتال Madelene's game webcmanpyga انجام پروژه های برنامه نویسی کانون فرهنگی جوانان شیرآباد تالش وبلاگ تخصصی امور حقوقی و قراردادی دکتر شبنم شاه طاهری