محل تبلیغات شما

شاید آن روزهای کودکی که با ورقهای امتحانی برای خودم رومه ای درست می کردم که علاوه بر لوگو ، خبر و سرمقاله و طرح و جدول و قصه و مطالب دنباله دار داشت فکر نمی کردم که سرنوشت ، سر سازگاری با علاقه هایم داشته باشد و یا در دبستان و راهنمایی مسئول روز نامه  دیواری مدرسه بودم و همیشه در شهرستان اول می شدممن به حرفه دوست داشتنی خبرنگاری و رومه نگاری وارد شوم . اکنون بیش ازسی و شش سال  از چاپ اولین شعرو مقالات من در ماهنامه  بنباد شهید و كیهان بچه ها و  می گذرد  و  دو دهه از زمانیكه با هفته نامه استانی پیك  و موج شمال  و آوای شمال و فارس  و نقش قلم  و تارك خزرو هماكنون ندای كشاورز  و تارك خزر می گذرد و چهارده سال از عمر درد نیوز و آستارا نیوز یعنی سایتهایم  می گذرد. درست است که در این مدت دستی در کارهای مدیریتی فرهنگی و نویسندگی  و ساتی هم داشته ام ، گاهی رومه نگاری و  طراحی سایت و وبلاگ نویسی  هم درس می دهم و چندین کتاب ام چاپ شده است  ، اما همچنان به عنوان با افتخاری می نازم که می خواهم تا پایان عمر همراهم باشد : خبرنگار. این وبلاگ وسایت ، شخصی ام یعنی درد نیوز و آستارا نیوز  است و البته در آن بر اساس بهره ها و تجربه هایم در امور فرهنگی و رسانه ای بخصوص از آنچه در  نشریات استانی و شهرستانی  عزیز فراگرفته ام می نویسم  عنوان درد نیوز  هم ، کنایه ای از همه آن چیزهایی است که به آنها علاقه دارم و بر اساس فرمان دلم قلمی می کنم از حقوق بشر و محیط زیست  و دین ، فرهنگ و ت و ادبیات و سینما و هنر و اجتماع و هر چیز دوست داشتنی دیگر . می نویسم برای این نوشتن بهایی زیادی دادم زندان و شنكجه و رد صلاحیت در شورای كه عضو بودم یا عدم صدور حكم شهادت پدر بسیجی جانباز 65 درصد  و كارشكنی در كارهای اقتصادی و فرهنگی ام و.اخراج از هیات امنا مسجد و عدم مجوز و پروانه به درد نیوز  و هفته ابادگران شمال  اخراج از نشریات و خبر گزاری با اعمال نفوذ صاحبان قدرت و. دیگر موارد اما من راهم انتخاب شده است و قسم خوردم درد مردم را بنویسم همین حالا  هم به شش ماه زندان و دو میلیون جریمه محكوم شدم بخاطر سایتم. و روز نامه نگاری و هر سال دارم جریمه می دهم اما من در جبهه افسران جنگ فرماندهی كل قوا خواهم ماند و راه پدر و برادر و خانواده ام  را ادامه خواهم دادتا در این راه شهید  شومقلم آمانتی است دست من تا حد شهادت .انشاالله موفق شوم  دلنوشته اسماعیل اسدی دارستانی  روز نامه نگار

بهره مندی ۱۵۰ دانش آموز از پایگاه های تابستانی مساجد آستارا

دوخرچه‌سواران‌ حامی محیط‌زیست بندر ترکمن تا آستارا را رکاب زدند + عکس

کونگ فوکاران مدال آور آستارا تجلیل شدند

، ,درد ,ام ,روز ,هم ,نامه ,روز نامه ,و آستارا ,و هر ,است که ,نیوز و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Elizabeth's game zuperpsantho هنوز سال 61 هجری است ... valhenstransett Emmitt's life دشت فاریاب/ خبری،سیاسی، اجتماعی، عاشقانه، تفریحی alneypromwel ~سرزمین ادیت و نقاشی~ تبلیغات و بازاریابی | تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان SarzaMin